Сторони трикутника відносятся як 3:5:6 занти довжину сторін трикутника якщщо його периметер

дорівнює 26.6см 30БИЛОВ СРОЧНА

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Даша.

Ответ:

5.7; 9.5; 11.4

Пошаговое объяснение:

3x+5x+6x=26.6\\14x=26.6\\x=1.9\\3x = 5.7\\5x=9.5\\6x=11.4

Отвечает Дашук Полина.

Відповідь: 1)3+6+5=14

2) 26,6:14=1.9 (см )на 1 частину

3)3•1.9=5,7 (см)

4) 5•1.9=9.5(см)

5) 1.9•6= 11,4(см)

Покрокове пояснення: