Обчисліть довжину кола,діаметр якого дорівнює 1,5 см.ПЛИС ОЧЕНЬ СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Оппенгейм Владислав.

Ответ:

D=1.5см

R=D/2

R=0.75 см

C=Rπ2

C=0.75*3.14*2=4.71 см

Пошаговое объяснение: