Турист пройшов 27км, що становить 90% всього маршруту. знайдіть довжину маршруту​


Ответы на вопрос

Отвечает Бобкова Диана.

Ответ:

Составим пропорцию:

27 км-90%

х км-100%

х=100*27/90=2700/90=30км

Пошаговое объяснение: