Кожну клітинку квадрата 2x2 можна пофарбувати в блакитний або червоний колір. Скільки існує

способів пофарбувати цей квадрат​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оксана.

Кол-во клеток = 4

4² = 16

Либо так: в каждой клетке может быть 2 значения цвета, всего клеток 4, тогда 2 * 2 * 2 * 2 = 2^4 = 16