Маса чотирьох гарбузів для карети Попелюшки 40 фунтів. Знайди масу пер- шого гарбуза, якщо маса

другого й четвертого - по 10 фунтів і разом вони на З фунти важчі, ніж третій (1 фунт = 453 г). можно в 3 действія. СРОЧНО!!!¿!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Блажкевич Юра.

Відповідь:

Перший гарбуз важить 3 фунти.

Покрокове пояснення:

Маса другого та четвертого гарбузів дорівнює 10 фунтам, отже перший та третій гарбузи разом важать:

40 - 10 - 10 = 20 фунтів.

Другий та четвертий гарбузи разом на 3 фунти важчі за третій гарбуз:

10 + 10 - 3 = 17 фунтів - вага третього гарбуза.

20 - 17 = 3 фунти - вага першого гарбуза.