Для дитячого закладу купили 32 стільці по 25 грн і 25 столів по 68 грн. Вартість меблів становить:

а) 250 грн; в) 2500 грн; б) 25 000 грн; г) 250 000 грн. Виконайте дії: 0,875:(1,7 +0,8)+9,65.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Язгуль.

Ответ:

1. В) 2500 грн.

2. 10.

Пошаговое объяснение:

1. Для дитячого закладу купили 32 стільці по 25 грн і 25 столів по 68 грн. Вартість меблів становить:

1)\ 32 * 25 = 800 (грн) - вартість стільців;

2)\ 25 * 68 = 1700 (грн) - вартість столів;

3)\ 800 + 1700 = 2500 (грн) - загальна вартість меблів.

2. Виконайте дії:

0,875:(1,7 +0,8)+9,65 = 10\\\\1) 1,7 + 0,8 = 2,5;\\2) 0,875 : 2,5 = 0,35;\\3) 0,35 + 9,65 = 10.