Папір довжиною 65 метрів почали обмотувати навколо самого себе. Після того, як папір перестали

намотувати діаметр циліндра в який його скрутили становив 9 см. У скільки слоїв змотали папір якщо його товщина 0.2мм.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

225

Пошаговое объяснение:

Диаметр d=9 см ⇒ радиус r=9/2=4,5 см=45 мм

Каждый слой добавляет к радиусу 0,2 мм. Тогда количество слоев составит r/0,2=45/0,2=225 слоев