5. Богдан та Микола одночасно починають тренування. Богдан пробігає коло за 6 хвилин, а Микола за 8

хвилин. Через скільки хвилин Богдан обжене Миколу рівно на одне коло? Скільки кіл за цей час подолає кожен?​

Ответы на вопрос

Отвечает Світлик Анастасія.

Відповідь:

Через 24 хвилини Богдан обжене Миколу на одне коло. Богдан пробіжить 4 кола, а Микола лише 3.

Покрокове пояснення:

В той час, коли Микола закінчить бігти перше коло, Богдан пробіжить вже третину другого кола.

8 - 6 = 2 хв.

2 / 6 = 1/3 кола.

Для того, щоб обігнати Миколу на ціле коло Богдан повинен пробігти 3 рази по 1 колу та 1/3, тобто:

1 1/3 × 3 = 4 кола.

На цей біг Богдану знадобиться:

6 × 4 = 24 хв.

За цей час Микола пробіжить:

24 / 8 = 3 кола.