Спортсмен, пробігши по колу стадіону 24 рази(-ів), долає 10,8 км. Обчисли, скільки кілометрів

подолає спортсмен, якщо пробіжить 14 кіл. Даю все баллыСклади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою n відстань, яку подолає спортсмен, якщо пробіжить 14 кіл.

Ответы на вопрос

Отвечает Лапай Стёпа.

Пропорция: 24 круга - 10,8 км

                     14 кругов - n км

Зависимость прямо пропорциональная: во сколько раз меньше кругов, во столько раз меньше расстояние.

n = 14 · 10,8 : 24 = 6,3 (км) - расстояние, которое пробежит спортсмен за 14 кругов.

Вiдповiдь: 6,3 км.