У двох кошиках 16 кг.картоплі.скільки такий кошиків потрібно для 24 кг.картоплі


Ответы на вопрос

Отвечает Скворцов Георгий.

Дано:

У двох кошиках 16 кг картоплі.

Питання:

Скільки таких кошиків потрібно для 24 кг картоплі?

Розв'язання:

1) 16÷2=8 (кг) — картоплі в одному кошику.

2) 24÷8=3 (к.)

Відповідь: Для 24 кг картоплі потрібно три таких кошика.