В одному сувої40 м тканини,у другому- 5 разів менше,ніж у першому,а в третьому-на 18 більше,ніж у

другому.Скільки метрів тканини у третьому сової?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 40 : 5 = 8 (м) - во 2 куске

2) 8 + 18 = 26 (м) - в 3 куске

Ответ: 26 м