Квіткарка склала 3 букети по х айстр і 4 букети по 5 жоржин. Скільки квітів використала

квіткарка? Склади вираз і знайди його значення, якщо х = 7.

Ответы на вопрос

Отвечает Касымханова Жанерке.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

З*х - астры

4*5 - георгины

3х+20=3*7+20=21+20=41 всего цветов