Квиткарка склала 3 букети по 5 троянд и 2 букети по к гвоздик . скильки квитив викортстала

квиткарка? склади вираз и знайди його значення, якщо к =7.

Ответы на вопрос

Отвечает Свирко Александра.
5*3=15 троянд
7*2=14 гвоздик
15+14=29 квитив
Отвечает Лосева Анастасия.
3×5+2×к= 15+2к;
при к=7: 15+2×7=15+14=29