В одній касі продали на 34 квитки більше, ніж у другій. Усього продали 238 квитків. Скільки квитків

продано в кожній касі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чекан Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Кайратов Елжан.

Ответ:

в першій касі продали 102 квитків

в другій касі продали 136 квитків

Пошаговое объяснение:

x—перша каса

х+34—друга каса

x+x+34=238

2x+34=238

2x=238-34

2x=204

x=102

x+34=136