У кінотеатрі на ранковий сеанс було продано 90 квитків, це на 80 квитків менше, ніж на денний

сеанс. А на вечірній було продано на 220 квитків більше, ніж на денний. На скільки більше квіткив продали ввечері, ніж у ранці?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорохов Артём.
1).90+80=170(кв.)—продали на денний
2).170+220=390(кв.)—продали на вечірній
3).390-90=300(кв.)— на стільки більше