Знайдіть координати точки перетину графіків функцій y = 1/27 і y = 3^x


Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Иван.

Ответ:

у=1/27 у=3^х

3^х=1/27

3^х=3^(-3)

х=-3

(-3;1/27)-координата точки пересечения