коли спалили третину свічки та ще 3 см. то висота свічки стала дорівнювати 3 см. якою була висота

свічки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ханас Марічка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Целая свечка = х см

Третья часть = 1/3х см

х - 1/3х - 3 = 3

2/3х - 3 = 3

2/3х = 3 + 3

2/3х = 6

х = 6 : 2/3

х = 6 * 3/2

х = 18/2

х = 9

Целая свечка = (х) = 9 см

Третья часть = (1/3х) = 1/3 * 9 = 9/3 = 3 см

(9 - 3) - 3 = 3

Ответ: 9 см

Отвечает Никулин Даня.

Пошаговое объяснение:

Х высота

Х-1/3х-3=3

Х-1/3×Х=3+3

2/3×Х=6

Х=6:2/3

Х=9 см - высота