Знайдіть периметр трикутника,якщо одна з його сторін дорівнює 4,3см,а площя-9,03см²​


Ответы на вопрос

Отвечает Казора Настя.

Пошаговое объяснение:

Может надо найти периметр прямоугольника?

Тогда:

S=9,03 cм^2

а=4,3 см

Найти : Р

S=a× b

b=S:a=9,03:4,3=2,1 cм

Р=2(а+b)=2(4,3+2,1)=2×6,4=13,44 cм