1. Знайдіть значення виразу 2,5-2⁴-7²2. перетворіть вираз з одночлен стандартного вигляду.-4m³n⁵×

5n² × m⁴. (-3m⁷n²)⁴3.подайте у вигляді многочлена стандартного вигляду.(7х²-4х+8)-(4х²+х-5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

Ответ:

1) 2.5-2^4-7^2= 2.5-16-49=-13.5-49=-62.5

2)

-4m^3n^5 * 5n^2 * m^4( -3m^7n^2)^4 = -20m^3n^7*m^4(81m^{28}n^8)= -20m^3n^7*81m^{32}n^8 = -1620m^{35}n^{15}

3) (7x^2-4x+8)-(4x^2+x-5)= 7x^2-4x+8-4x^2-x+5= 3x^2-5x+13