Поясніть будь ласка як знайти два попередніх та два наступних наприклад для "а" та "y+3"?​


Ответы на вопрос

Отвечает Скакова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

два попередніх  для "а"

а-2 ; a-1

два наступних для "а"

а+1 ; a+2

два попередніх  для "y+3" -

y+3-2=y+1 ; y+3-1=y+2

два наступних для "а"

y+3+1 =y+4; y+3+2=y+5

Отвечает Котик Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) а - 2; а - 1 <--- а ---> а + 1; а + 2

2) у + 1; у + 2 <--- у + 3 ---> у + 4; у + 5