Помогите, даю 30 баллов Із заготовки масою 1,2кг виготовили деталь. Яка маса деталі, якщо відходи

при її виготовленні становлять 10% маси заготовки?

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

Ответ:      1,08 кг .  

Пошаговое объяснение:

1)  100% - 10% = 90%  - частка маси готової деталі

2)  1,2 * 0,9 = 1,08 ( кг ) - чиста маса готової деталі .

Отвечает Грейс Катя.

Ответ:

1,08 кг

Пошаговое объяснение:

1,2 - 0,1*1,2 = 1,08  (кг) маса деталі