подскажите решение на задачу: Пончик взяв у політ на Місяць пончики з повидлом і 13/23 медом.

Пончики з повидлом становили загальної кількості пончиків. Скільки всього пончиків узяв Пончик із собою в дорогу, якщо пончиків з медом було на 60 менше, ніж з по-видлом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абалдуева Ксения.

Ответ:

Всього взяв з собою 460 пончиків. Фото


Отвечает Шутеева Аня.

Ответ:

460 пончиков

Я думаю, что с повидлом на 60 меньше, чем с медом, а не наоборот.

Дано:

С медом-13/23

С повидлом- 23/23-13/23=10/23

С повидлом на 60 меньше, чем с медом

Найти: кол-во всех пончиков

Решение:

13/23-10/23=3/23- на столько пончиков с медом больше , чем с повидлом.

Пропорция:

60шт.=3/23

х шт.=23/23

х=60*23/23:3/23=460(шт.)

Пошаговое объяснение: