Знайти найменше значення функції f(x)=x2−4x+4 на відрізку [−1;3]


Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Яночка.

Ответ:

f(x)=x^2-4x+4

f(-1)=(-1)^2-4×(-1)+4=9

f(3)=9-12+4=1