ПОМОГИТЕЕЕЕЕ ДАМ МНОГО БАЛЛОВ Знайдіть значення виразу: 1) cos 120*• sin135*•tg 150* Порівняйте з

нулем значення виразу: sin0*•cos 28•tg 82

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) -\frac{1}{2}*\frac{\sqrt{2} }{2}*(-\frac{\sqrt{3} }{3})=\frac{\sqrt{6} }{12}

2) =0