Обчисли площу півкруга діаметр якого 24 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Островская Диана.
S = П r У квадратi
R= 24/2=12
S=(22/7 Це дрiб)*12 у квадратi
452 4/7 см.квадратных