ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА. решите задачу ниже Дідусеві Юрка ще немає 90 років, але його вік є числом,

що ділиться на 6, 8, 9і 12. Скільки років дідусеві? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ридель Александр.

Ответ:

72

Пошаговое объяснение:

72÷12=6

72÷8=9

72÷6=12

72÷9=8