60 БАЛОВ ОТДАЮ ПОМОГИТЕ На трьох складах 7520 кг вантажу. На першому складі у 5,6 разу більше, ніж

на другому, а на третьому - на 7,4 кг менше, ніж на першому. Скільки вантажу на кожному складі окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Кількість вантажу на другому складі приймемо за х.

Кількість вантажу на першому складі за 5,6х

Кількість вантажу на третьому складі за 5,6х - 7,4

Всього на трьох складах 7520 кг вантажу.

Складаємо рівняння:

5,6х + х + (5,6х - 7,4) = 7520

6,6х + 5,6х - 7,4 = 7520

12,2х = 7520 + 7,4

12,2х = 7527,4

х = 7527,4 ÷ 12,2

х = 617

---------------------------------------

5,6 × 617 + 617 + (5,6 × 617 - 7,4) = 7520

3455,2 + 617 + 3447,8 = 7520

7520 = 7520

617 кг — на другому складі;

5,6 × 617 = 3455,2 кг — на першому складі;

5,6 ×617 - 7,4 = 3447,8 кг — на третьому складі.