СРОЧНО!! На трьох складах 7520 кг вантажу. На першому складі у 5,6 разу більше, ніж на другому, а

на третьому - на 7,4 кг менше, ніж на першому. Скільки вантажу на кожному складі окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Евстюнин Илья.

Ответ:

1.-5,6х

2.-х

3.-(5,6х-7,4)

1)5,6х+(5,6х-7,4)+х=7520

5,6х+5,6х-7,4+х=7520

12,2х-7,4=7520

12,2х=7520+7,4

12,2х=7527,4

Х=617(кг)на 2 складі

2)617×5,6=3455,2(кг)на 1 складі

3)3455,2-7,4=3447,8(кг)на 3 складі

Пошаговое объяснение: