Купили 5 паковань паперових серветок, по 10 грн кожне, і стільки само паковань серветок, по 7 грн

кожне. Яка вартість покупки? ПМОГИТЕ ПЖ! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковина Лера.

Відповідь:

Вартість покупки 85 грн.

Покрокове пояснення:

5 * 10 = 50 грн. - за 5 паковань паперових серветок по 10 грн.

5 * 7 = 35 грн. - за 5 паковань паперових серветок по 7 грн.

50 + 35 = 85 грн. - разом.