4. Обчисли ламаної, що складається із семи ланок. Довжина першої ло ки 8 см, а кожна наступна на 3

см довша за попередню.​

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8+ 3 = 11 см друга ланка

11+3= 14 см третя ланка

14+3 = 17 см четверта ланка

17+ 3= 20 см п*ята ланка

20+ 3= 23 см шоста ланка

23+ 3= 26 см сьома ланка

8+11+14+17+20+23+26= 119 см довжина ламаної