Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 25 дм, 4м і 200см. Допоможіть будь ласка

спочатку їх перевести треба

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25 дм = 2,5 м

200 см= 2 м

об'єм прямокутного паралелепіпеда V=a*b*h= 2,5 * 2 *4=20 м3