Помогите пожалуйста розв'язать рівняння (936:х)-5=21


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Елизавета.

Ответ:

(936:х) = 21+5 (переносим 5 с противоположным знаком)

(936:х)=26( столько получится в скобках)

Х=936:26=36

МОЖНО ПРОВЕРИТЬ

(936:36)-5=21

Первое действие в скобках

936:36=26

И 26-5=21

Отвечает Базан Вова.

Відповідь:

Прикріплене фото

Покрокове пояснення:

1. Визначте область допустимих значень.

2. Перепишіть.

3. Перенесіть константу у праву частину.

4. Обчисліть.

5. Помножте обидві частини.

6. Поміняйте місцями ліву й праву частини.

7. Розділіть обидві частини.

8. Перевірте розв'язок.