X²-11x-42=0 Так щоб можна було записати у зошит будь ласка даю 20 балів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кяро Анна.

Ответ:

х₁ = 14

х₂ = -3

Пошаговое объяснение:

D = 11² - 4 * 1 * (-42) = 121 + 168 = 289 > 0

х₁ = \frac{-(-11) +\sqrt{289} }{2}= \frac{11+17}{2} =14

х₂=\frac{-(-11)-289^{2} }{2}=\frac{11-17}{2}=-3