довжина прямокутника 11 см а ширина на 2 см коротша за довжину . обчисли периметер та площу цього

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Кирилл.

Ответ:

1)11-2=9(см)-ширина

P=11+9+11+9=40см

S=11•9=99см