Обчисліть вираз 51,21+а:2 якщо а =21,6​


Ответы на вопрос

Отвечает Momot Vlada.

Ответ:

62,01

Пошаговое объяснение:

51,21 + 21,6 : 2 =

51,21 + 10,8 = 62,01