Виконай додавання,обираючи зручний порядок обчислень:

1)(42+37)+582)29+(98+71)3)(215+818)+7854)634+(458+166)5)183+723+268+3176)339+584+416+6617)(15083+1458)+(4917+6542)8)(1654+18135)+(7346+11865)Помогите!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихоненко Владислава.

Ответ:

(42 + 37) + 58 = (42 + 58) + 37 = 100 + 37 = 137

Решение 2

29 + (98 + 71) = (29 + 71) + 98 = 100 + 98 = 198

Решение 3

(215 + 818) + 785 = (215 + 785) + 818 = 1000 + 818 = 1818

Решение 4

634 + (458 + 166) = (634 + 166) = 800 + 458 = 1258

Решение 5

183 + 732 + 268 + 317 = (183 + 317) + (732 + 268) = 500 + 1000 = 1500

Решение 6

339 + 584 + 416 + 661 = (339 + 661) + (584 + 416) = 1000 + 1000 = 2000

Решение 7

(15083 + 1458) + (4917 + 6542) = (15083 + 4917) + (1458 + 6542) = 20000 + 8000 = 28000

Решение 8

(1654 + 18135) + (7346 + 11865) = (1654 + 7346) + (18135 + 11865) = 9000 + 30000 = 39000

Пошаговое объяснение: