Точка д лежить між точками А і В .Знайти відстань між точками А і б,якщо під ад =5,5см,Ас=1,6​


Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Відповідь:

АВ = АД + ДВ = 5,5 + 1,6 = 7,1 см