Сума двох чисел 360,а їх відношення дорівняє 5:7.Знайдить ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Еслямгалиева Аружан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число = 5х

2 число = 7х

Сумма = 360

5х + 7х = 360

12х = 360

х = 360 : 12

х = 30

1 число = (5х) = 5 * 30 = 150

2 число = (7х) = 7 * 30 = 210

150 + 210 = 360