1.знайдіть,площу трикутника,сторони якого довівнюють 13,11 і 20 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Дарья.

Пошаговое объяснение:

а = 13 см

b = 11 см

c = 20 см

Використаємо формулу Герона , для знаходження площі трикутника:

\displaystyle  S= \sqrt{p(p-a)*(p-b)*(p-c)}

де a, b, c — сторони трикутника , p — напівпериметр, котрий можно знайти за формулою : p = (a + b + c) : 2

\displaystyle p=\frac{a+b+c}{2}

Знайдемо напівпериметр :

\displaystyle p=\frac{13+11+20}{2}=\frac{44}{2}=22\ cm

Тепер знайдемо площу трикутника

\displaystyle  S =\sqrt{22*(22-13)(22-11)(22-20)}=\\ \\ =\sqrt{22*9*11*2}=\sqrt{11^2*2^2*3^2}=   11*2*3=22*3=66 \ cm^2

В-дь : Площа трикутника 66 см ²