В одному ящику 28 кг цукерок, у другому – у 2 рази більше. Усі цукерки розфасували в пакети, по 2

кг у кожному. Скільки пакетів отримали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Владимир Леонтьев.

Відповідь:42 пакети

Покрокове пояснення:

1)28×2=56(кг)-цукерок у другому ящику

2)56+28=84(кг)-всього печива

3)84÷2=42(пакети)