у трьох командах разом 70 спортсменів скільки спортсменів у кожній команді якщо у першій і другій

разом 49 спортсменів а у другій і третій -43 спортсмени?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шихвинцева Снежана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 70 - 49 = 21 (чел) - в третьей команде

2) 70 - 43 = 27 (чел) - в первой команде

3) 70 - (21 + 27) = 70 - 48 = 22 (чел) - во второй команде

21 + 27 + 22 = 70

Ответ: 21; 27; 70