Радіус нижньої частини вежі 6 цілих 1/2м,а верхньої частини 2 цілі 4/5 На скільки діаметр нижньої

частини вежі більший за діаметр верхньої 15б​

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Серёжа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 1/2 - 2 4/5= 13/2- 14/5= 65/10 - 28/10= 37/10= 3,7 на стільки діаметр нижньої частини вежі більший за діаметр верхньої