Обчисли довжину кола якщо його діаметр 2.4 мм


Ответы на вопрос

Отвечает Разон Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: С=2πr        r= d/2= 2,4/2= 1,2 мм

С= 2* π * 1,2=2,4π мм