Визначити абсцису точки дотику дотичної до графіка функціїg(х) = 6х - х², яка паралельна прямій у =

8х - 7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимина Милана.

Ответ:

-1

Пошаговое объяснение:

g(х) = 6х - х²

g'(x)=6-2x

g(x₀)=6-2x₀=8

x₀=(6-8)/2=-1