3) З двох міст, відстань між якими 294 км, одночасно в протилежних напрямах виїхали два

мотоциклісти. Через 1цілу дві третіх - 1 2/3 год відстань між ними дорівнювала 564 км. Швидкість першого мотоцикліста становить 80% швидкості другого. З якою швидкістю вони їхали? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михляев Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

564 - 294 = 270км проехали мотоциклисты вместе за 1 2/3 часа

270 : 1 2/3 = 270 * 3/5 = 162км/ч скорость удаления мотоциклистов

0,8x + x = 162

1,8x = 162

x = 162 : 1,8

x = 90км/ч скорость второго мотоциклиста

162 - 90 = 72км/ч скорость первого мото-та