172. Знайдіть найменше спільне кратне: 1) перші п'яти парних чисел; 2) перших чотирьох складе

чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Надырмухаметова Камилла.

Ответ:

1)120 2)72

Пошаговое объяснение:

(2,4,6,8,10)= 2³×3×5=8×3×5=120

(4,6,8,9) = 2³×3²=8×9=72