Запиши всі двоцифрові числа, які розкладаються на два різних простих множники, один з яких дорівнює

19. Числа записуй у порядку зростання, без пробілів, відокремлюючи один від одного символом « ; ». ПОМОГИТЕ МОЛЮ ВАС!!!!! МНЕ ОЧЕНЬ СРОЧНООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Апханов Александр.

Ответ:

38; 57; 95

Пошаговое объяснение:

Прості числа : 2,3,5,7 і т.д.

Нам потрібні двоцифрові числа :

1) 2 * 19 = 38

2) 3 * 19 =57

3) 5 * 19 = 95

Далі будуть трицифрові числа .

отже двоцифрові числа , які розкладаються на 2 простих множники один з яких 19 будуть :

38; 57; 95