За 0,5 годин Сашко проїхав 7 км. З якою швидкістю їхав хлопчик?


Ответы на вопрос

Отвечает Торт Ангелина.

Ответ:

Саша їхав зі швидкістю 14 км/год.

Пошаговое объяснение:

Якщо Саша проїхав 7 км за 0,5 годин, то ми за формулою (t=S/V) знайдемо швидкість його транспорту (на якому він відповідно і їхав).

Рішення:

1) 7/0, 5=14 км / год

Відповідь: Саша їхав зі швидкістю 14 км/год.

Отвечает Биргейм Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7 : 0,5 = 14 (км/ч) - скорость мальчика

Ответ: 14 км/ч