поле площею 320 га поділили на дві частини, площі яких пропорційні числам 2 : 6. Знайди площі цих

частин​

Ответы на вопрос

Отвечает Михаилов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2x+6x=320

8x=320

x=320:8

x=40

2*40=80

6*40=240