3. Розв'яжи задачу. Стрічку довжиною 18 м поділили на дві частини, довжини яких пропорційні числам

2 і 4. Знайди довжини цих частин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Андрей.

Відповідь:

6м, 12м

Покрокове пояснення:

Нехай 2х - перша частина стрічки, тоді 4х - друга.

2х + 4х =18

6х=18

х=18:6

х= 3

Отже, х=3

3×2=6 (м) - перша частина

3×4= 12 (м) -друга частина